ANA SAYFA
bariyerli bondex sunger 3

BARİYERLİ AKUSTİK SÜNGER

Bariyerli akustik süngerler, alt yüzeyinde düz yanmaz akustik köpük veya rebonded bondeks süngerpan, üst yüzeyinde akustik labirent,piramit,yumurta gibi formlarda üretilen ses emici akustik sünger olan ve bu iki süngerin arasına epdm ağır kauçuk ses yalıtım bariyeri uygulanmış ses yalıtım süngeri çeşitidir...Devamını Oku...
basstrap 1

AKUSTİK BASSTRAP SÜNGER

Mega Bass Trap’in kendine özgü şekli, akustik düzenleme bulunmayan odalarda sıklıkla duyulan Bu Ürün 30 x 30 x 70 Ebatlarında Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir..Devamını Oku...
fire

FİREXPAN SES YALITIM SÜNGERİ

Doğal Kauçuk reçinesinden üretilen ürün, elastik yapısının vermiş olduğu avantajla birlikte mükemmel titreşim ve gürültü kontrolü sağlamaktadır. Otomotiv sanayi ve yat marine sektörünün yanı sıra inşaat ses izolasyon ürünleri arasında yerini almaktadır.Devamını Oku...

YANMAZ LABİRENT SÜNGER

Labirent akustik sunger 011 215x150

Akustik yanmaz labirent ses yalıtım süngeri akustik düzenleme ve ses yalıtımlarında kullanılırlar. Çok fazla ses yalıtımı sağlayamadığından bariyerli modelleri büyük fabrika gibi sesin yüksek olduğu mekanlarda kullanılmaktadır.

Daha Fazlasını Gör...

 

KAUÇUK MANTAR ŞİLTE

imgres

Kauçuk Mantar Şilte ürünlerini İSO9001 kalite standartlarına göre üretmektedir. Parke Altı Ses Yalıtımı İzolasyon Malzemesi, zole kauçuk mantarlı halı, zemin kaplaması ses ve darbe izolasyonunda mantar ve kauçuk malzemeyi bir arada kullanmak isteyenlerin tercihidir. 
Daha Fazlasını Gör...

 

ECHOBONE BONDEX SÜNGER

Bondex Süngerler; Sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biri olan ' Echobone Bondeks ' özellikle akustik düzenlemelerde kullanılır. EN ISO standartlarına göre %60-90 değerleri arasında ses yalıtımı sağlar. devamı..

 BASOTECT SÜNGERbasotec beyaz sunger

Basotect sünger yangına dayanımlı, akustik NRC değerleri yüksek açık gri ve beyaz renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levha olarak bilinir.Basotect Sünger : Yapısı Melamin köpüğüdür. Melamin reçineden üretilen, düşük yoğunlukta, sıcaklığa dayanıklı, aynı zamanda ses yutma kabiliyeti nedeniyle ses yalıtımında da kullanılabilen bir malzemedir. 

Daha Fazlasını Gör...

KAUÇUK MANTAR ŞİLTE

Kauçuk Mantar Şilte ürünlerini İSO9001 kalite standartlarına göre üretmektedir. Parke Altı Ses Yalıtımı İzolasyon Malzemesi, zole kauçuk mantarlı halı, zemin kaplaması ses ve darbe izolasyonunda mantar ve kauçuk malzemeyi bir arada kullanmak isteyenlerin tercihidir. Parke, seramik ve daha birçok zemin kaplama malzemesinin altına yürüme kaynaklı ayak ve topuk seslerini önleme amacı ile kullanılır. Parke altına döşediğiniz zaman bu malzemeyi topuk seslerini, ayak seslerini, yürüme kaynaklı sesleri, masa sandalye eşya taşırken sürtme gibi tüm sesleri kesme amaçlı kullanılan etkili bir malzemedir.

kaucuk mantar silte 1

 

Daha Fazlasını Gör...

MR.ODASI SES YALITIMI

Hastanelerde gerekli odalarda gerçek kalıcı ses yalıtımı sağlamak istiyorsanız profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hastane odaları ses yalıtımı ve ses izolasyonu yapılması gereken önemli etkendir. En uygun ve kaliteli ses yalıtım çözümleri için bize ulaşınız.Hastaneler, ameliyathaneler, mr ve röntgen odaları, acil odalar gibi bölümlerde dış ortam gürültüsünün minimuma indirilmesi gerekmektedir. Dış gürültülerin hem hastalar hem de hastane çalışanları üzerinde olumsuz etkileri olduğundan yalıtım son derece önemli bir konudur. Dış seslerin getirdiği olumsuz etkilere ek olarak hastane içerisindeki mr cihazlarının çıkardıkları yoğun titreşim ve seslerin de bulunduğu oda dışına sızıntısının önlenmesi de gerekmektedir.

ses yalitim sunger hastahane ses yalitimi

Daha Fazlasını Gör...

banner 3

Sitemap

Akustik Yanmaz Sünger

Yanmaz Sünger