EVDE SİNEMA VE MÜZİK ODASI YAPIMI

Evinizde kimseyi rahatsız etmeyeceğiniz ve kimsenin sizi rahatsız etmediği bir sinema odası yaptırmak istiyorsanız ses yalıtım uygulaması yaptırmanız gerekmektedir. Film seyrederken çıkan seslerden dolayı komşularınız rahatsızlık duyabilir. Dış ortamdan gelen sesler nedeniyle sizde filme konsantre olamayabilirsiniz. Bu nedenle ses geçişlerinin engellenmesi gerekmektedir. Ses geçişleri ses yalıtım malzemeleri ile kesilmektedir. Duvarlar ses yalıtım malzemeleri ile kaplanmalıdır.
Sinema odasında ses yalıtımının yanında mekanın akustiğininde kontrol altına alınması gerekmektedir. Yankı ve eko seslerin bozulmasına neden olmaktadır. Mekanda yankı ve eko gibi ses problemlerinin engellenmesi akustik ürünler ile sağlanabilmektedir. Film sırasında seslerin daha kaliteli ve net bir şekilde duyuabilmesi için mekan akustiği önemlidir. Sizde huzurlu ve rahat bir şekilde sinema odanızda film seyretmek istiyorsanız ses yalıtım uygulaması yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Sinema Salonu Ses Yalıtımı: Siz gerçek sinema salonu kalitesinde film izlerken Aytürk Akustik ses yalıtımı sayesinde komşularınız rahatsız olmayacak. Sizin için herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük ve haftalarca süren teknik çalışmalar sonucu herşeyi hazırladık.
Arkadaşlarınızla sıcak bir ortamda sinema keyfi başkadır. Bazen eşinizle baş başa duygusal bir aşk filmi seyretmek istersiniz yada gideceğiniz sinemada sizin görmek istediğiniz türde bir film yok. Hatta müzik dinlemek için sevgilinizi yanınıza alır romantik anlar yaşarsınız veya çocuklarınızla kıran kırana oyunlar oynayabilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken yan komşunuzun küçük bebeği mışıl mışıl uyuyabilecek.
Ev sineması kullanan müşterilerimiz için neler yapıyoruz?

sinema odasi 2 500x333

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evde sinema ile;
* Odamıza girdiğinizde evinizin rahatlığında, kendinizi sinemada hissetmeniz için mükemmel ses yalıtımına sahip bir ses odasına sahip oluyorsunuz.
* Mükemmel bir ses deneyimini yaşamanız için profesyonel hoparlörler kullanıyoruz.
* 3D ve standart şartlarla HD görüntü sunuyoruz.
* Digiturk cihazınızı bağlayın maçları 200×200 cm ekranda HD seyredin.
* Play Station cihazınızı hazırlayın ve başından kalkmak istemeyeceğiniz heyecanlar sunuyoruz.

 

sinema odasi 3 500x333