AĞIR SES YALITIM BARİYERİ

Ağır Bariyerli Ses Yalıtım ürünleri İSO9001 kalite standartlarına göre üretmektedir.Ağır bariyer ürünleri Epdm bazlıdır, özel esnek yapıları sayesinde sesin bir ortamdan diğerine geçişine perdeleme sağlar.Farklı sünger malzemeler ile kombine edilebildiği gibi tek başına da kullanılabilir. 1800 kg/m3 yoğunluğu bulunmaktadır, 1 m2 ağırlığı 3,2 mm için 5 kg’dır.Ağır bariyer ürünlerinin fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için akustik ofisimize ulaşabilirsiniz.
Kauçuk epidyem ağır bariyer, ses bariyeri olup yüksek dansiteli elastomerlerin (EPDM ve EVA) ile mineral dolgunun karıştırılması ile üretilmektedir.. Kauçuk epidyem, esnek, takviyesiz bir yapıdadır.Böylelikle bir noktadan diğer noktaya hareket eden gürültü enerjisinin önünde bariyer (engel) oluşturmaktadır.EPDM firend; havalandırma kanallar da, mekanik daireler de, jeneratör, kompresör kabinler de, ses yalıtımı gerektiren her mekanlar da; disko, restaurant, sinema, konser, toplantı salonların da gibi akustik çözüm gereken mekanlarda; havaalanı, devlet binaları gibi kalabalık ortamlarda gürültü, yankının kontrol altına alınması gereken durumlarda etkili bir çözüm ürünüdür ve çok fazla olarak kullanılmaktadır.

Kauçuk Epidyem ağır ses yalıtım bariyer ürünleri, bir titreşim kaynağından yayılan darbe ve yapı kaynaklı sesleri düşürerek mükemmel bir akustik ve ses emilim performansı sağlar. Bu Ağır Ses Yalıtım Bariyeri malzemeleri, yaygın olarak otomotiv sektöründe iç trim malzemeleri olarak örneğin taban halılarının altında , motor izolasyon kompartmanında kullanılır.Ayrıca İnşaat sektöründe projelerde zemin ve duvar yalıtım elemanları olarak çok yaygın kullanılmaktadır. Ses yalıtım süngeri ile birlikte kullanılır. İki akustik veya ses kesici izolasyon süngerinin arasına uygulanır veya tek başına duvara solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Makine daireleri, Jeneratör Odaları, Müzik odaları gibi gürültünün engellenmesi gereken mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

 

 agir epdm bariyer