YANMAZ LABİRENT SÜNGER

Akustik Labirent Sünger; Akustik yanmaz labirent ses yalıtım süngeri akustik düzenleme ve ses yalıtımlarında kullanılırlar. Çok fazla ses yalıtımı sağlayamadığından bariyerli modelleri büyük fabrika gibi sesin yüksek olduğu mekanlarda kullanılmaktadır. Yanmaz labirent süngerler birinci sınıf kalite malzemelerinden yapılmaktadır. %50 - %60 dansite yoğunlukta koku yapmaz, alev damlacıkları oluşturmaz ses yalıtım süngeridir.
Firend ( Akustik Yanmaz Labirent Sünger ) : Uluslararası standartlara uygun ürettiği, yanmazlığın önemli olduğu alanlarda akustik çözüm sağlayan sünger ürünüdür. Firend; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir. Frekans değerlerine göre akustik test sonuçları için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.
Firend ( Labirent ) Yanmaz Akustik Sünger; havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada; disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları gibi akustik çözüm gereken alanlarda; havaalanı, devlet binaları gibi kalabalık ortamlarda gürültü ve yankının kontrol altına alınması gereken durumlarda kullanılmaktadır.Yutum kabiliyetini arttırmak için yumurta, labirent, spesiyal vs. profillerde üretilebilen Firend; ses iletim kaybını (transmission loss) sağlamak amacıyla, ses iletimi engelleyici EPDM ağır bariyerler ile lamine edilebilmektedir.

 

Akustik Yanmaz Labirent Süngerlerin Kullanım Alanları : Ses Yalıtımı ve İzolasyonuna İhtiyaç Duyulan, Ofislerde piramit sünger, Restaurantlarda piramit sünger, Ses kayıt stüdyolarında piramit sünger, Discolarda piramit sünger, Atış poliganlarında piramit sünger, Tv stüdyolarında piramit sünger, Kontrol kulelerinde piramit sünger, Havaalanlarında ve bir çok mekanda ses yalıtımını ve akustiği düzenlemek için piramit sünger kullanılabilir.Özellikle iç mekanların akustik düzenlemeleri için kullanılır. Ses kayıt stüdyolarında piramit sünger, Açık plan ofislerde piramit sünger, Lokantalarda piramit sünger, Disko ve barlarda piramit sünger, Televizyon stüdyolarında piramit sünger.Piramid Sünger, Genel Bir Ses İzolasyon Ürünüdür.